9 دي 1392 15:55:31
پورمحمدي در حاشيه تجمع بزرگ مردم ولايت‌مدار شهرري:
نظام به سران فتنه عفو هم دهد از موضع قدرت است نه ضعف/مسائل كوچك را بزرگ نكنيم
وزير دادگستري در ارتباط با برخورد نظام با سران فتنه گفت: اين پيام محكم را به تمام دنيا داده‌ايم كه تمام تصميمات ما از موضع قدرت است.

به گزارش خبرگزاري فارس در جنوب استان تهران، حجت‌الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي در حاشيه تجمع بزرگ مردم ولايت‌مدار شهرري به ‌مناسبت يوم‌الله 9 دي كه در مصلي بزرگ آستان مقدس حضرت عبدالعظيم الحسني (ع) برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بگذاريد پرونده سران فتنه و محاكمه آن‌ها در جاي خودش تصميم‌گيري شود و انشاءالله آنچه كه به نفع مصالح نظام است صورت بگيرد.

 

وزير دادگستري با تاكيد بر اينكه حفظ نظام و حمايت از رهبري، رسيدن به آرمان‌ها و تامين منافع ملي براي ما اولويت دارد، گفت: اين اهداف از هر طريقي كه امكان‌پذير باشد وظيفه ماست كه آن را تعقيب كنيم.

 

پورمحمدي با بيان اينكه راه ملت ايران روشن است و امت به‌خوبي جواب سران فتنه و فتنه‌گران را داده است، خاطرنشان كرد: موضوعات كوچك را در كشور بزرگ نكنيم. ملت راه خودش را انتخاب كرده و دارد با عزت خط روشن را تعقيب مي‌كند و مردم به درستي پيرو رهبري هستند و رهبر فرزانه هم به خوبي هدايت‌هاي خودشان را انجام مي‌دهند.

 

اين مقام مسئول بيان داشت: موانعي سر راهمان هست ولي وزن موانع به اندازه خودش است. اين اشتباه است كه در كشور موانع كوچك را بزرگ مي‌كنيم و حس خيلي بدي به ما دست مي‌دهد و هر روز فكر مي‌كنيم كه سنگ بزرگي بر سر راه ما قرار دارد.

 

وي افزود: نظام هرچه صلاحش باشد همان را بايد انجام دهد. اگر يك موقعي نياز باشد كه بگذرد اين گذشت از روي ضعفش نيست بلكه از موضع قدرت و انسجام ملي در حال تصميم‌گيري و حركت هستيم.

 

پورمحمدي ادامه داد: اگر اين اصول را حفظ كرديم موفق خواهيم بود يعني از موضع قدرت بجنگيم،‌ صلح كنيم و حتي از موضع قدرت عفو كنيم.

 

وزير دادگستري تاكيد كرد: اين پيام محكم را به تمام دنيا داده‌ايم و جهانيان مي‌‌دانند كه تمام تصميمات ما از موضع قدرت است.

 

وي در ادامه خاطرنشان كرد:‌ موانع و آن‌هايي كه خلاف مسير و آرمان‌هاي ملت حركت كردند و برخي نيز هنوز در حال حركت هستند و يا ادامه مي‌دهند خودشان مي‌دانند كه برخورد نظام با آن‌ها از موضع قدرت است.

 

وزير دادگستري در پايان با تاكيد بر اينكه اگر رافت هم هست از موضع قدرت و مصلحت نظام است. تصريح كرد: اين موضع ماست، امر بر كسي مشتبه نشود كه برخورد نظام با دشمنان از موضع ضعف است.

 
 
Powered by Tetis PORTAL